Čtyři tipy na letní detoxikaci těla

Vzhledem k tomu, že práh léta přináší delší dny a teplejší vánek, je to ideální doba pro poslední „ladění těla“ před módními hity sezóny bikin. Připravte své tělo na nadcházející slunečné měsíce pomocí nejnovějších ošetření icoone.

Cílená řešení jsou navržena tak, aby vám pomohla dosáhnout váš nejlepší tvar těla. Pojďme prozkoumat čtyři účinné způsoby, jak detoxikovat své tělo na léto a zároveň ho omladit, abyste byli připraveni na pláž a svojí přítomností jí rozzářili.

Dodržujte zdravou stravu a zůstaňte hydratovaní
Jedním z nejpřirozenějších způsobů detoxikace těla je osvojení si zdravé stravy a udržení dobré hydratace. Zařaďte do jídla dostatek čerstvého ovoce a zeleniny, celozrnných výrobků a chudých bílkovin.

Tyto potraviny jsou bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty, které podporují vaše přirozené detoxikační procesy.
Pití velkého množství vody pomáhá vyplavovat toxiny a udržuje vaše tělo hydratované, napomáhá trávení a celkové pohodě.

Zlepšete svůj krevní oběh
Optimální krevní oběh je nezbytný pro kompletní detoxikaci těla.

Dobrá cirkulace zajišťuje, že váš metabolismus funguje efektivně, odvádí odpadní produkty a zabraňuje jejich zachycení v pojivové tkáni. Masáž nohou pomocí násadců icoone je perfektním řešením pro zlepšení krevního oběhu a povzbuzení odtoku tekutin.

Zjistěte, jak léčba icoone může pomoci zlepšit váš krevní oběh.

 

Pravidelné cvičení
Pro detoxikaci je rozhodující pohyb.

Fyzická aktivita zvyšuje krevní oběh a lymfatický tok, pomáhá odstraňovat toxiny potem a odpadem.

Zaměřte se na alespoň 30 minut středně intenzivního cvičení po většinu dní v týdnu, abyste podpořili detoxikační procesy svého těla. Zařaďte tuto rutinu do svého každodenního života, abyste maximalizovali výhody. A co může být lepšího než relaxační sezení s icoone po fyzické aktivitě?

 

Dopřejte si lymfodrenážní masáž
Pokročilé detoxikační terapie, jako je lymfatická drenážní masáž, nabízí cílené detoxikační výhody. Pokud zaznamenáte otoky nohou, chodidel, kotníků nebo dokonce obličeje, může to být způsobeno stagnací lymfy.

Lymfatická drenážní masáž inovativní metodou icoone může pomoci deflaci a detoxikaci vašeho těla. Zjistěte více o výhodách lymfodrenáže icoone.

Detoxikace vašeho těla posílí váš imunitní systém a podpoří vaši cestu k čistšímu a zdravějšímu tělu. Objevte, jak snadné může být revitalizovat své tělo a zažijte transformační výhody detoxikace. icoone je tu, aby vás podpořila cílenými ošetřeními těla přizpůsobenými vašim potřebám a dosáhla dlouhodobých výsledků, o které usilujete, během několika sezení!

Objevte pro vás nejlepší icoone ošetření a připravte se letos v létě zazářit! Zajímá vás, kde ve svém okolí najdete léčbu ikonou? Snadný! Stačí kliknout sem.