Technika Icoone

Icoone 

icoone® je jediné zařízení vybavené technologií Roboderm®: tento výhradní patent umožňuje ztrojnásobit povrch stimulace díky frakcionovanému sání, které pochází

z polí Micro Alveoli (mikroskopických otvorů) na povrchu dvou nezávislých motorizovaných válečků,

z komory mezi válečky (centrální komora).

Roboderm® je zdokonalením vakuové technologie a jediným systémem, který dokáže reprodukovat dvouruční manuální masáž. Ve skutečnosti umožňuje trojitý sací povrch lepší pohyb hlavic, takže operátor nemusí silně tlačit aplikátor oběma rukama. Tímto způsobem je možné používat obě ruce současně k vytváření stimulace, která je přirozenější pro zákazníka a méně namáhavá pro operátora. Pole mikroskopických otvorů Micro Alveoli na povrchu válečků rovněž umožňují hlubší a účinnější stimulaci: Multi Micro Alveolar Stimulation (MMAS).

MMAS Nový způsob ošetřování pojivové tkáně

Masáže icoone® přinášejí nepřekonatelné výsledky v léčbě celulitidy, lokalizovaných tukových usazenin, omlazování pokožky a zvyšování pružnosti tkáně.  Ošetření icoone® stimulují mikrovakuoly v tkáni.

icoone® s novým mechanizovaným přístupem je inovativní technika, která odpovídá požadavkům a potřebám pojivové tkáně a řeší problém ochablosti a procesu stárnutí pokožky.  Vlakna pojivove tkaně − vystavená mechanickému působení systému icoone® − přenašeji stimulaci do všech ostatnich vlaken, s nimiž jsou spojená.

Mechanická stimulace icoone působí na neurovegetativní systém a vyvolává reflexní reakci sympatického systému, která rozšiřuje účinky do dalších vrstev. Mechanické působení se šíří po rozsáhlém povrchu a skrz fibrilární strukturu a mikrovakuoly do hlubších tkání. Toto působení vyvolává vnitřní hydrataci a mikrokapilární vaskularizaci kapku po kapce. Mechanické působení vyvolává pohybovou aktivitu fibroblastů, zvyšuje průtok krve a podporuje regeneraci buněk. Mechanické působení rovněž reguluje arteriální, venózní a lymfatický oběh a obnovuje drenáž buněk a nitrobuněčné tekutiny. Toto lokální působení na kapiláry je dáno částečně reflexem sympatického systému a částečně nitrotkáňovou dekongescí. To vyvolává intenzivní nutriční detoxifikaci, která má antioxidační účinky. Mechanické působení rovněž modifikuje osmotické gradienty, které regulují tlak intravakuolárních tekutin.

Působení Icoone

Nový Icoone®  je inovativní, neinvazivní technologie, která umožňuje efektivní ošetření obličeje a těla a zároveň nabízí zcela relaxační zážitek. Kombinovaný účinek mechanické stimulace umožňuje rychlé a cílené ošetření v určitých tukových oblastech, které nereagují na dietní stravu a cvičení, aby bylo dosaženo rychlejších a dlouhodobějších výsledků. icoone®  lze použít ve spojení s dalšími léčebnými metodami k zesílení a urychlení výsledků.

Ošetření těla
Zlepšení vzhledu těla, potlačení projevů celulitidy, redukce ukládání tuků, drenáž, zpevnění, modelování, strie, zlepšení krevního oběhu, regenerace tkání, lifting, zvedání prsou.

Ošetření na míru
Kombinace různých programů péče o obličej a tělo, které splňují náročné potřebymužů a žen všech věkových kategorií. Protokoly jsou šité na míru.

Anti celulitida
Cílená léčba ke snížení celulitidy. Pomáhá vyhladit pokožku, podporuje odvodnění a krevní oběh a harmonizuje siluetu.

Omlazení
Ošetření podporující okysličování tkáně a regeneraci kůže. Vrásky jsou minimalizovány a pokožka má viditelně mladší vzhled.

Modelování siluety
Byl vyvinut tak, aby působil na tvrdé usazeniny tuku a přirozeně napíná pokožku. Tato léčba přetváří celou postavu a dává příjemný pocit pohody a lehkosti.

Zpevnění pokožky
Díky buněčné stimulaci pomáhá toto ošetření stimulovat tvorbu kolagenu a elastinu, což dává pokožce okamžitý zpevňující efekt a tělo vypadá štíhlé a tónované. Obzvláště vhodné pro zpevnění pokožky po hubnutí.

Zmenší břicho a zvedá prsa
Ošetření je určeno k okysličování a revitalizaci pokožky, snížení dvojité brady, snížení oteklých očí, baculatých rtů a hladkého dekoltu a utažení krku a hrudníku. Pro omlazený a zářivý vzhled.

Lehké nohy
Léčba je navržena tak, aby zlepšila krevní a lymfatický oběh a pomohla hubnout nohy a dát jim nový tvar. Je zprostředkován okamžitý pocit lehkosti a pohody.

Díky aktivaci všech těchto procesů je systém icoone® schopný realizovat

současná působení:

1. DRENÁŽ
Reflexní působení sympatického systému. Působení na krevní kapiláry. Působení na lymfatický systém. Drenáž nitrobuněčných prostorů.

2. ZPEVŇOVÁNÍ
Stimulace mechanoreceptorů membrány následovaná sekrecí elastinu a kolagenu. Stimulace fibroblastů.

3. REMODELACE
Stimulace lipolýzy.

Icoone je Nová technologie, která umožňuje neinvazivní ošetření na všec strukturách, z nichž se skládá kůže a všechny ostatní tkáně. Icoone® je k dispozici ve verzích wellness a healthcare – druhá z nich se dodává jen do středisek oprávněných pracovat ve zdravotnické oblasti. Obě jsou k dispozici ve verzích Beauty a Laser 

• Ošetření icoone® reagují na skutečné potřeby kůže.
• Systém icoone® byl vytvořen k tomu, aby překonal omezení jiných technologií.
• Ošetření icoone® stimulují mikrovakuoly v tkáni.
• Masáže icoone® přinášejí nepřekonatelné výsledky v léčbě celulitidy, lokalizovaných tukových usazenin, omlazování pokožky a zvyšování pružnosti tkáně.

icoone® LASER kombinuje mechanickou masáž, prováděnou nezávislými motorizovanými válečky, s tepelným působením laseru a energie LED světla. Laser a LED světlo jsou umístěné v novém aplikátoru Robosolo. Na displeji s dotykovou obrazovkou je možné vybírat, zda použít samotné LED světlo 650 nm, samotný laser 915 nm nebo kombinaci laseru a LED světla..

Nedávný vědecký výzkum struktury a mobility pojivové tkáně vedl k vytvoření nové technologie pro stimulaci tkáně pokožky a kolagenu. Princip systému icoone® je založený na hlubokém pochopení pojivové tkáně a zrodil se z posledních objevů provedených prof. Guimberteauem na struktuře kůže. Tělo je odjakživa považováno za soubor různých funkčních prvků. V dnešní době je tělo považováno za živou trvalou hmotu, jejíž funkční jednotkou je MIKROVAKUOLA. Všechny tkáně v těle jsou spojené pojivovou tkání. Pojivová tkáň sestává z fibrilárních svazků sahajících do všech směrů, které vymezují interfibrilární prostor nazývaný mikrovakuola.  Mikrovakuola je funkční jednotkou kůže. Její kolagenová struktura je složená z vláken, která se rozdělují, expandují, redukují a kloužou jedno po druhém. Napětí a tlaky jsou distribuovány ve všech směrech.

Aplikátory Icoone

Robotwins

icoone je jediné zařízení, které nabízí symetrickou stimulaci a přináší dvojnásobně účinné výsledky za poloviční dobu díky použití dvou násadců.

21 600
mikrostimulací za minutu

Icoone® Obouruční masáž díky unikátní technologii Nejnovější LASER Icoone® používá systém Roboderm®, inovativní patentovanou technologii, která kombinuje mikrostimulátory nové generace se sílou LED a laseru. Tato inovativní kombinace nabízí jemnou, ale účinnou stimulaci kůže v léčbě různých druhů nedostatků. Tento mechanický účinek je kombinovaný s frakcionovanou stimulací kůže řadou mikrootvorů na povrchu mikrostimulátorů (Roboderm®). Systém MultiMikro Alveolární Stimulace (M.M.A.S.) dokonale působí na mikrovakuoly v podkoží. Díky patentované technologii je Icoone® schopen reprodukovat obouruční masáž a umožňuje pracovat současně na obou stranách těla. Dosáhnete tak maximálního benefitu, postup je příjemný pro pacienta a se systémem se velice dobře pracuje..

Robosolo

Díky své nové konstrukci a 3,5 ”dotykové obrazovce se tento aplikátor zaměřuje na ukládání tuku ve velkých částech těla.

15 600
Mikrostimulací za minutu

Obsahuje LED a laserové světelné zdroje a poskytuje rychlou cílenou léčbu specifických oblastí s tukem, které jsou odolné vůči úpravám stravování a cvičení LED a laser pro výjimečné výsledky V LASERU Icoone® používá systém Robosolo 915nm laser a 650nm zdroj světla LED, kterým lze dosáhnout zaměření na specifické oblasti. Obsluha může používat systém Robosolo s LED a laserem i bez nich – spolu nebo samostatně a zajistit tak individualizovanou léčbu dle typu kůže. Diodový laser s vlnovou délkou 915 nm je dle klinického testování schopen proniknout do tkáně a je vstřebáván tuky, čímž dochází k tepelným účinkům a změkčení tuku v adipocytech. LED s vlnovou délkou 650 nm mění permeabilitu membrán tukových buněk a umožňuje přesun tuku ošetřeného laserem do intersticiálního prostoru. Kombinovaný účinek dvou vlnových délek umožňuje technologii mikrostimulátorů Icoone dosáhnout ještě lepších výsledků.

Robomini pár (dvojčata)

Jedná se o nejmenší motorizované aplikátory na světě, nyní k dispozici také ve dvojité verzi, speciálně navržené pro použití na malých a obtížně přístupných místech.

14 400
mikrostimulací za minutu

ROBOMINI

LASER Icoone® je vybaven nejmenší motorizovanou hlavicí specificky navrženou k použití na malých nebo špatně dostupných oblastech krku, hrudníku a prsou.

Robomicro

Sada 6 palikátorů, které byly navrženy tak, aby dosahovaly přesných jemných a citlivých oblastí pro ještě lepší přizpůsobení.

Až 13 200
mikrostimulací za minutu

ROBOMICRO

Sada 3 mikrohlavic specificky navržených k přesné léčbě nejmenších citlivých oblastí obličeje. Velice účinně je schopen rekonstruovat pojivo a omezovat vrásky a jemné linky.

LED diody a laser, spojené s MMSA, pomáhají rychleji dosáhnout déle trvajících výsledků. Specifické působení je:

LED světlo 650 nm

Zlepšuje obnovu buněk, protože stimuluje produkci kolagenu a elastinu.

Zlepšuje žilní mikrocirkulaci, protože podporuje okysličování tkáně.

Zlepšuje lymfatickou cirkulaci, podporuje drenáž.

Napomáhá k hojení tkáně, protože stimuluje syntézu kolagenu.

Urychluje hojení zánětů, redukuje edémy, tlumí bolest a podporuje lepší okysličování tkáně.

Zvyšuje produkci vláken pojivové tkáně a podporuje elasticitu pokožky.

Laser 915 nm

Stimuluje redukci tukových buněk, protože aktivuje jejich přirozený metabolismus (lipolýzu).

Umožňuje redukci celulitidy, protože aktivuje metabolismus buněk.

Pomáhá zvyšovat pružnost a zpevňovat tělo působením na syntézu kolagenu.

Podporuje drenáž, protože stimuluje mikrocirkulaci.