i-BoostPéče o naše tělo a pocit formy mají přímý dopad na naši sebedůvěru, a proto je třeba, aby estetická ošetření doprovázela celotělová řešení zajišťující zdravou pokožku, správné držení těla a dokonalou harmonii pohybu.

i-Boost je nová filozofie, která kombinuje dvě špičkové technologie, icoone a icoone Booster, k dosažení úplné harmonie těla a mysli, a to nejen poskytováním estetických ošetření, ale také péčí o svalovou strukturu a tělo jako celek s ještě efektivnějšími a rychlejšími výsledky.

icoone
Prostřednictvím inovativní technologie Roboderm a jejích 21 600 mikrostimulací za minutu provádí icoone cílené a účinné působení na pokožku, regeneruje strukturu pojivové tkáně a redesignuje tvary těla pro harmoničtější a lépe definovanou postavu. A to vše se 100% přírodními, neinvazivními ošetřeními, která jemně působí na všechny typy a kvality pokožky a na všechny oblasti těla, zajišťují výjimečné výsledky, pokud jde o přestavbu siluety a zrychlení regenerace pokožky.

icoone Booster
Prostřednictvím elisferické technologie a tréninku nestability probudí icoone Booster proprioceptivní systém – zodpovědný za náš pohyb v prostoru – a pracuje na páteři a posiluje menší svaly, aby zlepšil držení těla, s fyziologickými účinky na celé tělo. Tato technologie také umožňuje stimulovat mikrocirkulaci a urychlit spalování tuků, což snižuje nevzhledné skvrny na pokožce, jako je celulitida.

i-Boost je jediný relaxační a účinný prostředek k získání zdravé kůže a zdravého těla, který přispívá k pocitu fyzické a duševní pohody a zvyšuje sebevědomí.