Procedury

Ošetření icoone nabízí kombinaci různých programů péče o obličej a tělo, které lze přizpůsobit potřebám mužů a žen všech věkových skupin.

BEAUTY

Anticelulitida

Toto cílené ošetření viditelně snižuje nástup nevzhledné pokožky pomerančové kůry. icoone® pomáhá vyhladit pokožku, zlepšit odvodnění a krevní oběh a obnovit harmonický tvar těla.

Proti stárnutí

Toto ošetření podporuje okysličení tkání a regeneraci pokožky. Vyhlazuje vrásky a dodává pokožce viditelně mladší vzhled.

Silueta předělávání

Toto ošetření je navrženo tak, aby pracovalo na tvrdohlavých tukových zásobách s účinkem přirozeného liftingu pokožky, a přetváří celou postavu, poskytuje novou harmonii tvaru těla a také příjemný pocit lehkosti a pohody.

Zpevnění tkáně

Toto ošetření využívá buněčnou stimulaci k podpoře produkce kolagenu a elastinu, takže pokožka je okamžitě pevnější a tělo štíhlé a tonizované. Ošetření je zvláště vhodné pro tonizaci pokožky po hubnutí.

Zvedání obličeje a prsou

Toto ošetření, které je určeno k okysličování a revitalizaci pokožky, redukuje tuk pod bradou a otoky očí a zároveň zjemňuje rty, vyhlazuje výstřih, zpevňuje krk a remodeluje prsa. Je to ideální volba pro osvěžení vašeho vzhledu a zářivý vzhled bez nutnosti chirurgického zákroku.

Lehčí nohy

Tato léčba, navržená ke stimulaci lymfatického a krevního oběhu, pomáhá tonizovat a přetvářet nohy a poskytuje okamžitý pocit lehkosti a pohody.

MEDICAL

Jizvy

Toto ošetření provádí odvodňovací účinek, čímž zlepšuje kvalitu a pružnost pokožky kolem všech hlavních typů jizev: zanícené, nezánětlivé, staré, chirurgické nebo traumatické (např. Císařský řez), akné s keloidní tendencí, hypertrofické. Přesná a bezbolestná mobilizace jizev je vhodná pro všechny oblasti obličeje a těla, bez ohledu na to, jak malé.

Popáleniny

Odvodnění oblasti kolem popálenin snižuje zánět. Výsledkem je zlepšená pružnost pokožky u všech typů popálenin.

Před a po operaci

Před: odvádí a změkčuje kožní tkáň, připravuje pokožku na chirurgické zákroky a usnadňuje práci lékaře. Po: urychluje proces hojení a regenerace tkání, pro lepší výsledky a účinnou úlevu od bolesti.

Podpora liposukcí

Před: odvádí a změkčuje kožní tkáň a usnadňuje chirurgické zákroky. Poté: přispívá k rychlému zotavení tkáně, vyhýbá se nepravidelné post-liposukci pokožky

Rehabilitace po rakovině prsu

Mikrostimulace zlepšuje pružnost a pružnost pokožky a snižuje pocit pohody s estetickými a funkčními výsledky.

Celulitida

Ošetření icoone zlepšuje mikrocirkulaci, aktivuje metabolickou výměnu a buněčný tropismus. Regeneruje kvalitu, pružnost a pevnost pokožky a zároveň působí proti otokům. Navíc, zejména v kombinaci s LED a LASEREM, působí intenzivně na tukové buňky, s pozitivními výsledky i v těch nejobtížnějších případech.

Venózní nedostatečnost a lymfedém

Toto ošetření, jehož cílem je zlepšit cirkulaci krve a lymfy a podpořit okysličení tkání, poskytuje okamžitou a trvalou úlevu a zkracuje estetické a funkční doby zotavení.

Těhotenství

Během *: drenáž a vylepšená mikrocirkulace snižuje zadržování tekutin, což usnadňuje nohy a zabraňuje vzniku kožních vad (např. Kapilár, celulitidy atd.). Po: obnovený tón a pružnost pokožky; odvodnění; zlepšená lymfatická a žilní funkce. * icoone® lze používat po třetím měsíci těhotenství, aby se zabránilo aplikaci na břicho

Zánět šlach

Tato protizánětlivá dekongestivní léčba pomáhá zmírnit bolest. Po prvním ošetření se zlepšuje kvalita života a motorická aktivita.

Bolest svalů

Tato léčba zmírňuje svalové napětí také způsobené chorobami, jako je fibromyalgie, a zmírňuje překrvení tkání.

WELLNESS

Akce rmodelace

Tyto protokoly jsou určeny pro ty, kteří se snaží předělat a předefinovat své tělo přirozenou cestou pomocí mechanizace tekutin a tukové tkáně. Kombinace vnitřní a vnější stimulace dosahuje optimálních výsledků.

Anticelulitida

Toto ošetření zvyšuje mikrocirkulaci a zlepšuje kvalitu pokožky kombinovaným působením multi mikro alveolární stimulace a elispherického pohybu. Korekce polohy snižuje nástup nevzhledné kůže pomerančové kůry.

Tónování

Toto ošetření definuje svaly a tvar těla, zlepšuje pružnost motoru a zajišťuje hladkou pokožku bez strií.

Drenáž

Toto ošetření okamžitě zvyšuje okysličení tkání, zlepšuje mikrocirkulaci a podporuje eliminaci metabolického odpadu a tekutin.

Držení těla

Toto ošetření zlepšuje koordinaci a pružnost svalů v celém těle, čehož se dosahuje stimulací menších kloubů, které pomáhají udržovat správné držení těla. Kromě toho se zlepšuje pružnost pokožky, což poskytuje větší amplitudu pohybu.

Pohoda

Zvýšená koordinace a biodynamická stimulace podporují úplnou pohodu těla i mysli, což vede k harmonii tvaru, kontroly těla a rovnováhy těla a mysli.