Ošetření na poslední chvíli, abyste mohli začít svou dovolenou tím nejpohodlnějším způsobem. Nejteplejší období roku může být ideální čas na vylepšení vaší siluety a icoone vám pomůže dosáhnout vašeho nejlepšího „letního vzhledu“

Příchod slunečného období nás obvykle vede k přehodnocení zdravotního stavu našeho těla: stres, práce a sedavé zaměstnání v zimním období nás vedou ke ztrátě sebevědomí. Být zdravý ve skutečnosti neznamená jen mít v pořádku postavu, ale také mít ze sebe dobrý pocit. Ošetření icoone respektuje vaše tělo, které pracuje na 100% přirozeným způsobem a umožňuje vám cítit se lépe během několika sezení a v krátkém čase a dosáhnout výsledků, které by u jiných ošetření trvaly měsíce: více tónované tělo, remodelace kritických bodů , redukce celulitidy, uspokojení vašich potřeb a zároveň pro vás příjemná masáž. Vybrali jsme dva protokoly, přizpůsobitelné tak, aby vyhovovaly potřebám mužů a žen všech věkových kategorií, které vám nejlépe pomohou znovu získat harmonickou siluetu na léto.

 

„Anticelulitida“: pro redukci pomerančové kůže Celulitida je stav, který během života postihne většinu žen a může být způsoben mnoha faktory. Cílené ošetření icoone na celulitidu viditelně redukuje vznik nevzhledné pomerančové kůže, pomáhá vyhladit pokožku, zlepšuje odvodnění a krevní oběh a uvolňuje tukové zásoby. Navíc díky použití LED a laserových světelných zdrojů je možné zesílit účinek mikrostimulací působících i v oblastech, kde je tuk odolnější a tvrdší, a dosáhnout tak znatelných výsledků.

 

„Tvarování těla“: najděte harmonickou siluetu Ošetření tvarování postavy umožňuje zasahovat do nejkritičtějších oblastí a přetvářet vaši siluetu. Ve skutečnosti vám icoone pomáhá odstranit přebytečný tuk a lokalizovanou adipozitu, snížit zadržování vody a zlepšit vzhled celulitidy. icoone je jediné zařízení na trhu, které využívá Multi Mikro Alveolární Stimulaci, reaktivuje metabolismus a poskytuje pokožce a dermis opravdové „cvičení“, čímž ošetřuje celé tělo, včetně těch nejchoulostivějších a hůře dostupných partií, příjemným a přitom velmi efektivním způsobem. Každopádně je důležité mít na paměti, že samotná léčba nestačí: správný pohyb, správná výživa a zdravý životní styl jsou základem pro udržení dosažených výsledků a maximální péče o své tělo.